Zaļās tējas rituāls

Laipni aicināti iepazīt un izmēģināt brīnišķīgu skaistumkopšanas procedūru, kura uzlabo ne tikai ārējo izskatu, bet arī veselību.
Tas, ka zaļā tēja ir lielisks dzēriens, kurš labvēlīgi ietekmē visu organismu, nav nekas jauns un daudzi zinātniskie pētījumi ir apstiprinājuši, ka zaļā tēja ar savām vērtīgajām īpašībām ir plaši pielietojama daudzu slimību profilaksē.
     
       Jūs gaida zaļās tējas pīlings, relaksējoša, viegla visa ķermeņa masāža, kuras gaitā tiek uzklāta zaļās tējas maska, bet procedūras noslēgumā tiek veikta ietīšana, kuras  laikā āda tiek piesātināta ar visu vērtīgo, ko satur zaļā tēja - vitamīniem un mikroelementiem A, B, B1, B2, B15, kalcijs, cinks, dzelzs, jods, selēns, varš, mangāns, folskābe, fenoli, un tas vēl nav viss saraksts. Zaļā tēja ir dabīgs K vitamīna avots, kas stiprina asinsvadu sieniņas un palīdz novērst kapilāru tīklojuma redzamās pēdas uz ķermeņa. 
Zaļās tējas maska ir spēcīgs antioksidants, tā 20 reizes ātrāk par C vitamīnu cīnās ar brīvajiem radikāļiem, kuri paātrina organisma novecošanos. Zaļā tēja — brīnišķīgs aizstāvis pret kaitīgajiem ultravioletajiem stariem. Zaļās tējas maska aktīvi cīnās ar baktērijām, kuras izraisa pinnes un akne, samazina apsārtumu un iekaisumu. Turklāt ar šo masku ķermenis kļūst jaunāks, jo tā satur polifenolus — vielas, kuras dod jaunu dzīvi vecajām šūnām. Tie turpina strādāt divas vai pat trīs reizes ātrāk!
 
Un vēl: zaļās tējas rituāls sniegs ne tikai taustāmu rezultātu, bet arī sagādās pozitīvas sajūtas, vairos Jūsu dzīvesprieku un enerģiju.
 
Rituāla noslēgumā Jums tiks pasniegta aromātiska augstvērtīgas zaļās tējas tase un Vidzemes pļavās vākts ziedu medus.
 
Gūstiet iedvesmu un veselību caur zaļās tējas spēku!
 
Cena: 55,00 € / 100 min.
 
Up
Print this page