Jasmīna glāsts

Baudiet relaksējošo un laimes sajūtu rosinošo masāžu – „Jasmīna glāsts”.

 Ja rozi dēvējam par aromātu karalieni, tad jasmīnu viennozīmīgi var saukt par karali. Aromāts - raksturīgs īstajiem jasmīnu ziediem, intensīvs, elegants, smalks, medus salds, maigs, eksotisks, mazliet reibinošs.

Jasmīnu aromāts rosina uz radošu darbību un oriģinālām idejām, paaugstina pašcieņas jūtas, kliedē iekšēju sasprindzinājumu un galvassāpes. Jasmīnu smarža novērš ātru nogurdināmību, izraisa jaukus sapņus, uzlabo miegu. Izmantojot jasmīnu aromātu, var panākt pilnīgu emocionālo un fizisko relaksāciju. Šī smarža novērš nervu darbības izsīkuma sindromu garīgas pārslodzes gadījumā, sliktu priekšnojautu un satraukuma sajūtu, izmisumu, depresiju, attīsta filozofiskas domas un attieksmi pret dzīvi, harmonizē gan vīriešu, gan sieviešu hormonālo sistēmu, ir lielisks afrodiziaks. Jasmīns ir ideāls aromāts meditācijai.

Kosmetoloģijā jasmīna eļļa tiek pielietota sausas, hiperjutīgas un traumētas ādas kopšanai un reģenerācijai. Jasmīns novērš kairinājumu, apsārtumu, zvīņošanos, savelkošas sajūtas, kā arī stresa izraisītus ādas plankumus. Tas ir iedarbīgs ādas atjaunošanas līdzeklis, novērš grumbu veidošanos, izlīdzina ādu un tam piemīt spēcīga antioksidanta iedarbība.

Relaksējošā masāža "Jasmīna glāsts" palīdzēs muskuļiem atbrīvoties no sasprindzinājuma, veicinās limfas plūsmas un asinsrites uzlabošanos, veicinās toksīnu izvadi, kā arī palīdzēs relaksēties emocionāli un fiziski, uzlabos pašsajūtu atbrīvojot gan ķermeni, gan prātu no uzkrātā stresa, vairos miera sajūtu, radīs juteklisku noskaņojumu, uzlabos miega kvalitāti.

Cena: 50,00 € / 90 min.

          


Up
Print this page