Avokado eļļa - masāžai

Avokado jeb aligatorbumbiere ir lauru dzimtas augs. Avokado auglis ir mīksts un krēmīgs,  un kļūst aizvien populārāks dažādās pasaules virtuvēs. Avokado ir bagāts dažādām minerālvielām un vitamīniem, kas nepieciešami tavam organismam. Tāpat tajā ir daudz tā saukto labo tauku, kas palīdz samazināt holesterīna līmeni asinīs un uzlabot veselību.
Avokado eļļa ir tikpat vērtīga un iecienīta skaistumkopšanā, kā avokado auglis kulinārijā.  Avokado eļļa tiek iegūta no žāvētu augļu mīkstuma ar aukstās spiedes metodi. Avokado eļļa ir viena no ādas vislabāk absorbētajām eļļām, tā iekļūst dziļi epidermā un palīdzot aizturēt mitrumu ādā, palīdz izlīdzināt smalkās grumbiņas, uzlabot mitrumu zaudējušas ādas stāvokli un mīkstināt raupju ādu. Kaut arī avokado eļļa šķiet bieza, uzklāta nelielā daudzumā, tā pilnībā uzsūcas.  Avokado eļļa var palīdzēt rūpēties par ādu pēc intensīvām saules peldēm, kā arī dažādu apsārtumu un iekaisumu gadījumā. 
Ja šovasar ir sanācis daudz laika pavadīt saulē, tad masāža ar avokado eļļu ir labs risinājums saules nogurdinātās ādas palutināšanai.
Up
Print this page