Ziemassvētkus gaidot


Ziemassvētku gaidīšanas laiks... Tas ir brīnišķīgs laiks, kad norimst gada skrējiens un var ļauties klusai, mierīgai apcerei. Laiks, kad var piedot un lūgt piedošanu. Laiks, ko mēs veltam sev tuviem un mīļiem cilvēkiem. Laiks, kad vēlreiz no sirds noticam - brīnumi notiek!

 

Lai kaut vai uz pāris mirkļiem norobežotos no ikdienas stresa un steigas, gremdētos mierā un harmonijā, rastu svētku noskaņojumu,  smeltos iedvesmu, ticību saviem spēkiem un noķertu brīdi/sajūtu, ka esi šeit un tagad, aicinām ciemos pie sevis un piedāvājam izbaudīt kādu SPA procedūru vai masāžu no ziemas piedāvājuma - Kanēļa procedūra, Siltuma pieskāriens, Sambahana masāža, vai arī izmēģināt ko jaunu.

Šoreiz gribam izcelt procedūras - īpaši Dāmām un īpaši Kungiem.  

Dāmām: Veldzējoša masāža ar medus-mandeļu masku.

Spriedzi mazinoša aromterapijas masāža ar medus-mandeļu masku veldzēs jutīgu, sausu un nogurušu ādu, uzturot lipīdu un mitruma līmeni ādā, novērsīs ādas lobīšanos, aktivizēs tās atjaunošanos. Masāža nomierinās, līdzsvaros pēc emocionālām un fiziskām slodzēm, atjaunos ādas mirdzumu radot atdzimšanas, maiguma, atjaunošanās spēku un neparastu miera un harmonijas sajūtu gammu.

Atpūtu var paildzināt, ļaujoties ietīšanas procedūrai, tādējādi paildzinot aromātisko un silto atpūtas mirkli un ļaujot ādai vēl labāk uzņemt visas mandeļu-medus maskas vērtīgās īpašības.

Medus - mandeļu maska satur nelielas mikro pīlinga daļas (kristalizējies medus), kas procedūras laikā daļēji izkūst. Maska pēc procedūras tiek nomazgāta dušā vai noņemta ar siltu dvieļu aplikāciju, pēc kā tā tūlīt lieliski iesūcas ādā, padarot to samtaini maigu.

Cena 50,00 € / 90 min

         60,00 € / 120 min (ar ietīšanu)

 

Kungiem: Spēcinoša titāna procedūra

Īpaši ieteicama vīriešiem ar saspringtu darba vai dzīves režīmu.

Procedūras ievadā īss relaksējošs rituāls, kas nomierina prātu, atmodina jūtas un soli pa solim gremdē harmonijas un miera pasaulē. Tam seko saudzīga muguras ādas attīrīšana ar trīskāršas iedarbības skrubi, kas, pateicoties dabas sastāvdaļām un ideāli sabalansētajam pH, perfekti attīra un mitrina ādu, saglabā tās veselību. Lieliski novērš ādas raupjumu un sausumu, mīkstina, padara ādu maigu un mirdzošu.

Tālāk seko spriedzi mazinoša aromterapijas masāža visam ķermenim ar lielisku masāžas eļļu, kuras satāvā ir safloras un vīnogu kauliņu eļļu maisījums, kas bagātināts ar  titāna un muskusa ēterisko eļļu. Titāna masāžas eļļa izcili harmonizē pašsajūtu, lieliski mitrina, izlīdzina un nostiprina ādu, padara to elastīgu, maigu, īpaši patīkamu pieskārieniem.  

Rezultāts: no saspringuma atbrīvoti muskuļi, labsajūta, miers un harmonija dvēselē,  kopta un maiga āda, vitalitāte un vīrišķīgi svaigs aromāts.

Cena 50,00 € / 90 min

 

Visiem: Maiga masāža fiziska un emocionāla sasprindzinājuma noņemšanai "Eņģeļa glāsts"

Šī masāža ir vieglu, glaudošu pieskārienu, punktējošu vibrāciju un plašāku audu maigas izstrādāšanas paņēmienu kopums, kas harmonizē cilvēku fiziskā līmenī - uzlabo asinsriti un limfas plūsmu, atbrīvo savilktus un pārmērīgi tonizētus muskuļus, aktivizē jušanas receptorus; enerģētiskā līmenī - aktivizē enerģijas plūsmu visā ķermenī; emocionālā līmenī - atraisa emocionālos blokus, nomierina satraukto prātu, sniedz miera un viegluma sajūtu.

Cena 35,00 € / 60 min.

           45,00 € / 90 min

 

Attīrīšanas un relaksācijas pirts procedūra saunā

„Vieglu garu!”

Šī procedūra piemērota tiem, kam patīk siltums, miers, nesteidzīga atpūta, pirtsslotu aromāts un dažādi skaistumkopšanas pasākumi pirtiņā.

Jūs tiekat laipni sagaidīti siltās telpās, kur gaisā vēdī vilinoši pirts un vīraka aromāti, skan jauka mūzika, bet sveču gaisma un silti sprakšķošās liesmas krāsniņā rada omulīgu māju sajūtu.

Procedūras laikā paredzēts vairākkārtējs saunas (t° 50° - 70°C) apmeklējums, sildīšanās, sviedrēšanās, pīlinga masāža ar dabīgu sāls skrubīti vai maigām ziepju putām un abrazīvajiem cimdiņiem, medus maskas uzklāšana, termomasāža ar tvaiku un viegls pēriens ar pirts slotiņām. Procedūras noslēgumā ar vieglām masāžas kustībām visam augumam tiek uzklāts ķermeņa krēms, ar kura palīdzību āda tiek bagātīgi mitrināta, pabarota un tonizēta, tai piešķirts samtainums un patīkama smarža.
Procedūra norit nesteidzīgi, atpūtas pauzēs baudot zāļu tēju ar medu un vieglām, veselīgām uzkodām

Cena 60,00 € / 120 min
        45,00 € / 60 min (sildīšanās saunā, pīlinga masāža, ķermeņa krēma uzklāšana)

 

Taču tas vēl nav viss! Ikviens, kurš apmeklēs Masāžas mākslas telpu  decembrī, saņems nelielu pārsteiguma dāvanu, jo šis taču ir īpašs laiks.


Lai mīļš un sirsnīgs svētku gaidīšanas laiks!


Up
Print this page