Kanēļa procedūra

   

       Silta, svētku un māju sajūtu radoša procedūra pilnīgai relaksācijai un dzīvespriekam. Šī procedūra īpaši aktuāla, kad gribas sasildīties gan fiziski, gan emocionāli, gremdēties patīkamu sajūtu un iedvesmojošu aromātu mākonī un uz kādu brīdi aizmirst par ikdienas rūpēm un raizēm.

      Kanēļa masāžas veikšanai tiek izmantots augstas kvalitātes kanēlis, kas  stimulē vielmaiņu un uzlabo asinsriti, veicina toksīnu izvadīšanu no ķermeņa un sabalansē enerģijas radīšanas un izlietošanas plūsmas. Kanēlis ir arī viens no spēcīgākajiem afrodīzijiem, kas piedod spēku un enerģiju abiem dzimumiem.  

Jūs sagaida iesildošs kanēļa pīlings, atslābinoša visa ķermeņa masāža ar kanēļa sviestu un ietīšanas procedūra noslēgumā.

Kanēļa procedūra

- veicina asinsrites uzlabošanos zemādas taukos, ādā, muskuļos, relaksē, nomierina, radot pozitīvas emocijas un atbrīvojot no uzkrātās emocionālās spriedzes;

- pastiprina vielmaiņu un asinsapgādi, kavē celulīta veidošanos;

- tai ir sildošs efekts;

- kanēļa maska vīriešiem pastiprina seksualitāti, bet sievietēm harmonizē menstruālo ciklu, pastiprina seksualitāti un erogēno zonu jutīgumu;

- kanēļa maska ir labs psihoaktīvs līdzeklis uztraukuma, baiļu, depresijas, melanholijas mazināšanai.

Iegūtais  rezultāts:

relaksācija, tvirta, mitrināta un pabarota āda, aromterapijas ilgstoša iedarbība arī pēc procedūras, emocionāls līdzsvars un harmonija.

 

Pilna ķermeņa masāža ar kanēļa sviestu - cena: 45,00 € / 90 min.

Pilna ķermeņa masāža ar pīlingu un ietīšanas procedūru - Cena: 60,00 € / 120 min.

 

Mazliet par kanēli

       Kanēlis ir viens no vissenāk lietotajiem tonizējošajiem augiem – Ķīnā kanēļa miziņas īpašības bija izpētītas vairāk kā pirms 4800 gadu. Kanēlis reiz bija vienlīdz vērtīgs ar zeltu, ziloņkaulu un vīraku. Par 5 kg sudraba varēja iegādāties 350 g kanēļa. Viduslaikos kanēli varēja atļauties tikai dižciltīgās elites pārstāvji. Tajos laikos sociālā stāvokļa pakāpi vērtēja pēc tā, cik daudz garšvielu persona varēja iegādāties.

Up
Print this page